Vagnslykta 1900-talets första hälft

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

VAGNSLYKTA, 1900-talets första hälft, krönt av örn, mässing samt svartmålade plått, elektrifierad, höjd ca 60 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, lösa delar medföljer

866313

2021-01-19