Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
VAGNSLYKTA, 1900-talets första hälft, krönt av örn, mässing samt svartmålade plått, elektrifierad, höjd ca 60 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, lösa delar medföljer
866313
2021-01-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner