Klubbat för:
11 000 SEK
10 000 SEK
WIWEN NILSSON, halsband, Lund, 1970, sterlingsilver, modell stav/ ögla, öppen låsögla, signerad, längd ca 46 cm, vikt ca 45.1 g, etui original medföljer
Fint bruksskick.
866316
2021-02-07