Matbord gustaviansk stil
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, gustaviansk stil, rund skiva, utdragbar, valnötsfanér, dekor med räfflad sarg, ben med skuren dekor höjd ca 74, diameter ca 110 cm, 3 st medföljande iläggsskivor á 37 X 110 cm
Bruksslitage, smärre repor och slag
866333
2021-01-21