Matbord gustaviansk stil

Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, gustaviansk stil, rund skiva, utdragbar, valnötsfanér, dekor med räfflad sarg, ben med skuren dekor höjd ca 74, diameter ca 110 cm, 3 st medföljande iläggsskivor á 37 X 110 cm

Bruksslitage, smärre repor och slag

866333

2021-01-21