Aage Fersing oljemålning

Aage Fersing oljemålning
Aage Fersing oljemålning
Aage Fersing oljemålning
Aage Fersing oljemålning
Aage Fersing oljemålning
Aage Fersing oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AAGE FERSING (1900-tal): Landskapsmotiv, signerad A Fersing, olja på duk, 46x38 cm

Röklukt

866349

2021-01-20