Jörgen Zetterquist oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JÖRGEN ZETTERQUIST (1928-2013): Man vid skrivbord, signerad och daterad Jörgen Zetterquist -65, olja på duk, ca 92x120 cm

866354

2021-01-19