Äggformat etui

Äggformat etui
Äggformat etui
Äggformat etui
Äggformat etui
Äggformat etui
Äggformat etui

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

150 EUR

ETUI, dekorationsmålat matt glas, metalldetaljer, 65 x 45 mm.

Bruksslitage, små skador.

866378

2021-01-19