Edition Amour Gucci Flora Scarf Vintage

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUCCI, Flora, scarf, vintage, silke, vit botten med blå bård, polykrom dekorspegel med blommor, bladverk och fjärilar, signerad V. Acconero, diam ca 88x88 cm, äldre ficka medföljer

Fint bruksskick.

866394

2021-02-07