Edition Amour Louis Vuitton Luck It Armband

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOUIS VUITTON, Luck It, armband, mongramcanvas, dekor med klassisk Vuitton adresstag, detaljer i guldfärgad metall, längd ca 19 cm

Guldfärgad metall med repor/ slitage.

866397

2021-02-07