Edition Amour Louis Vuitton Save It Armband
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LOUIS VUITTON, Save It, armband, monogramcanvas, detaljer i guldfärgad metall, stämpelmärkt i godset, modell M6611E, bredd ca 30 mm, angiven storlek/ längd ca 19 cm, dustbag samt utdragbar box medföljer
Låsets form är inspirerad av Vuittons lås på resväskor från 1930-talet
Fint bruksskick.
866398
2021-02-07