Edition Amour Louis Vuitton Save It Armband

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOUIS VUITTON, Save It, armband, monogramcanvas, detaljer i guldfärgad metall, stämpelmärkt i godset, modell M6611E, bredd ca 30 mm, angiven storlek/ längd ca 19 cm, dustbag samt utdragbar box medföljer

Låsets form är inspirerad av Vuittons lås på resväskor från 1930-talet

Fint bruksskick.

866398

2021-02-07