Klaffbord 1800-tal
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLAFFBORD, fanerat med mahogny, 1800-talets första hälft, Karl Johan, två lådor i sargen, intarsiadekor, höjd ca 74, 86x66, klaffarna á 23 cm, nyckel finns till en av lådorna
Fanerskador/lagningar, benställningen med lagningar
866414
2021-01-21