Vas Ebba von Wachenfeldt
Vollendet
2021-01-19
866425
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
EBBA VON WACHENFELDT, vas, unik, gröntonat glas, påklippt dekor av blad och blommor i blått och lila, signerad och daterad 1996, höjd ca 17 cm