Vas Ebba von Wachenfeldt

Vas Ebba von Wachenfeldt
Vas Ebba von Wachenfeldt
Vas Ebba von Wachenfeldt
Vas Ebba von Wachenfeldt
Vas Ebba von Wachenfeldt
Vas Ebba von Wachenfeldt
Vas Ebba von Wachenfeldt
Vas Ebba von Wachenfeldt
Vas Ebba von Wachenfeldt
Vas Ebba von Wachenfeldt

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EBBA VON WACHENFELDT, vas, unik, gröntonat glas, påklippt dekor av blad och blommor i blått och lila, signerad och daterad 1996, höjd ca 17 cm

866425

2021-01-19