Helge Kemner

Helge Kemner
Helge Kemner
Helge Kemner
Helge Kemner

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

HELGE KEMNER, olja på pannå, signerad.

Skånegård. 38x47 cm.

866449

2021-01-30