Dagbäddar Bernadotte & Björn

Dagbäddar Bernadotte & Björn
Dagbäddar Bernadotte & Björn
Dagbäddar Bernadotte & Björn
Dagbäddar Bernadotte & Björn
Dagbäddar Bernadotte & Björn
Dagbäddar Bernadotte & Björn
Dagbäddar Bernadotte & Björn
Dagbäddar Bernadotte & Björn
Dagbäddar Bernadotte & Björn
Dagbäddar Bernadotte & Björn

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIGVARD BERNADOTTE & ACTON BJÖRN, dagbäddar, 2 st, Dunlopillo Stockamöllands AB, 1900-talets andra hälft, bok, höjd ca 36, 200x96 cm

En skadad botten, senare skiva medföljer, brukslitage, märken, dynor saknas

866466

2021-01-20