Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1950/60-tal, ek, vita glaskupor, längd ca 42 cm, höjd ca 20 cm exkl sladdar och kopp
1 kupa med nagg, ej funktionstestad
866468
2021-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här