Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALFREDO NERI (Italien 1900-tal), skulptur, alabaster, marmorsockel, signerad, höjd 44,5 cm
Fot med skada, sockel med nagg
866480
2021-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här