Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE PETTERSSON (Sverige, 1905-1991): skogslandskap, olja på duk, signerad, 47 x 57 cm.
Små nålhål i övre hörnen.
866493
2021-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här