Servisglas pantograferad dekor

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVISGLAS, 16 st, 1900-talets första hälft, pantograferad dekor, 11 glas höjd 18,5, 5 glas, höjd 16 cm

Smärre slitage

866496

2021-01-21