Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
SUNE BÄCKSTRÖM, fat, brons, Art Deco, 1930-tal, rund form, fast glasinsats, dekor med bågskytt, undersidigt signerad och numrerad 9015, diam ca 21 cm
Zustandsbeschreibung
866509
2021-01-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner