Sune Bäckström Fat Art Deco troligen 1930-tal

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

SUNE BÄCKSTRÖM, fat, brons, Art Deco, 1930-tal, rund form, fast glasinsats, dekor med bågskytt, undersidigt signerad och numrerad 9015, diam ca 21 cm

Zustandsbeschreibung

866509

2021-01-31