JOHAN FOWELIN: Polaroid
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHAN FOWELIN (född 1955): Polaroid, signerad och daterad Johan Fowelin -04, polaroid, 11x9 cm
Med dedikation a tergo: "Till modernisten Henrik Nygren 17 oktober 2013 från vännen Johan"
866517
2021-01-31