Pál Haraszti oljemålning

Pál Haraszti oljemålning
Pál Haraszti oljemålning
Pál Haraszti oljemålning
Pál Haraszti oljemålning
Pál Haraszti oljemålning
Pál Haraszti oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

PÁL HARASZTI (Ungern, 1913-1987): Komposition "Csalad a vizparton", signerad och daterad Haraszti (1)967, olja på pannå, 44,5 x 59 cm

866519

2021-01-22