Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
PÁL HARASZTI (Ungern, 1913-1987): Komposition "Csalad a vizparton", signerad och daterad Haraszti (1)967, olja på pannå, 44,5 x 59 cm
866519
2021-01-22