David Andersen ask sterlingsilver

Klubbat för:

10 500 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

DAVID ANDERSEN, ask med lock, sterlingsilver, Oslo Norge, guillocherad koboltblå emalj, invändigt förgylld, höjd 5, diameter ca 16 cm, vikt 667 g

Kuntoraportti

Ytslitage, mindre ytskador

866525

Päivämäärä:

2021-01-21