David Andersen ask sterlingsilver
Klubbat för:
10 500 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
DAVID ANDERSEN, ask med lock, sterlingsilver, Oslo Norge, guillocherad koboltblå emalj, invändigt förgylld, höjd 5, diameter ca 16 cm, vikt 667 g
Kuntoraportti
Ytslitage, mindre ytskador
866525
Päivämäärä:
2021-01-21