Ostrongafflar i silver

Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OSTRONGAFFLAR, 10 st, silver, 1900-talets första hälft, Frankrike, stämplade Minerva, Paris, längd ca 14,5 cm, total vikt ca 243 g

Bruks- och åldersrelaterat slitage

866529

2021-01-27