Ostrongafflar
2021-01-27
866530
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OSTRONGAFFLAR, 5 st., silver, handtag i ebenholts, Minerva, 1900-talets första hälft, längd ca 14,5 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage