Ostrongafflar

Ostrongafflar
Ostrongafflar
Ostrongafflar
Ostrongafflar
Ostrongafflar
Ostrongafflar
Ostrongafflar
Ostrongafflar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OSTRONGAFFLAR, 5 st., silver, handtag i ebenholts, Minerva, 1900-talets första hälft, längd ca 14,5 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

866530

2021-01-27