Kopp och fat silver 1800-tal

Kopp och fat silver 1800-tal
Kopp och fat silver 1800-tal
Kopp och fat silver 1800-tal
Kopp och fat silver 1800-tal
Kopp och fat silver 1800-tal
Kopp och fat silver 1800-tal
Kopp och fat silver 1800-tal
Kopp och fat silver 1800-tal
Kopp och fat silver 1800-tal
Kopp och fat silver 1800-tal
Kopp och fat silver 1800-tal
Kopp och fat silver 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPP med FAT, 1800-talets mitt, Ryssland, polska importstämplar, dekor av bälte, höjd ca 4,5 cm, FAT, sterling, USA, Wallace, dekor i nyrenässans, diameter cm 15,5, total vikt ca 166 g

866545

2021-01-19