Klubbat för:
6 200 SEK
7 000 SEK
HERMÈS, portfölj, 1920-tal, brunt skinn, beslag i mässing, märkt Hermès Paris, ca 56x36x14 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, patina på skinn, nyckel saknas
866550
2021-01-21