Stolar Puma Källemo

Stolar Puma Källemo
Stolar Puma Källemo
Stolar Puma Källemo
Stolar Puma Källemo
Stolar Puma Källemo
Stolar Puma Källemo
Stolar Puma Källemo
Stolar Puma Källemo
Stolar Puma Källemo
Stolar Puma Källemo

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORIS BERLIN & POUL CHRISTIANSEN, 1 par, stolar, "Puma", Källemo, omkring år 2000, formpressade, kromade ben, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, smärre repor

866572

2021-01-21