Mobil 1980-tal

Mobil 1980-tal
Mobil 1980-tal
Mobil 1980-tal
Mobil 1980-tal
Mobil 1980-tal
Mobil 1980-tal
Mobil 1980-tal
Mobil 1980-tal
Mobil 1980-tal
Mobil 1980-tal
Mobil 1980-tal
Mobil 1980-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MOBIL, 1980-tal, enligt uppgift inköpt på MOMA, otydligt signerad, daterad 1988, svartlackerad metall, plast i varierande färger, längd ca 100 cm

866603

2021-01-20