Ernst Norlind oljemålning

Ernst Norlind oljemålning
Ernst Norlind oljemålning
Ernst Norlind oljemålning
Ernst Norlind oljemålning
Ernst Norlind oljemålning
Ernst Norlind oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNST NORLIND (1877-1951): Stork i vattendrag, olja på pannå, monogramsignerad E.N. 48, ca 45 x 41 cm

Korrespondans från konstnären medföljer

866605

2021-01-20