Vaser

Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 1 par, jugend, stämplade Juventa Prima Metall, tenn, höjd ca 34 cm

En hänkel saknas, bruks och åldersrelaterat slitage

866616

2021-01-22