Tomtar bemålat lergods

Tomtar bemålat lergods
Tomtar bemålat lergods
Tomtar bemålat lergods
Tomtar bemålat lergods
Tomtar bemålat lergods
Tomtar bemålat lergods
Tomtar bemålat lergods
Tomtar bemålat lergods

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOMTAR, 3 st, 1900-tal, bemålat lergods, höjder ca 15-23 cm

Slitage

866618

2021-01-21