Ägghönor

Ägghönor
Ägghönor
Ägghönor
Ägghönor
Ägghönor
Ägghönor
Ägghönor
Ägghönor
Ägghönor
Ägghönor

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

ÄGGHÖNOR, 11 st, 1900-tal, keramik samt glas, höjder ca 7-22 cm

Nagg förekommer

866640

2021-01-21