Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, ´´Tiffany´´ stil, 1900-talets slut, märkt Tiffany art, B Ciborski, flerfärgat polykromt opakt glas i metallinramning, metallfot med i dekor med kvinna, höjd ca 52 cm, diameter ca 40 cm,

Brukslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

866644

2021-01-21