Sven Westman

Sven Westman
Sven Westman
Sven Westman
Sven Westman

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN WESTMAN (1887-1962): "Den barmhärtige samariten", olja på pannå, signerad och daterad a tergo, Sven Westman, Filipstad 1950, storlek ca 49x60 cm

866646

2021-01-22