Grundig
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GRUNDIG, Tyskland, 1950-tal, 1 par högtalare, teak, delvis fanerade, mått 26x27x80 cm vardera
Mindre djup repa och enstaka märke, i övrigt fint skick sett till dess ålder, ej funktiosntestade
866647
2021-01-30