Bordslampor
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OVE SANDEBERG, Kosta, bordslampor (2) 1 par, signerade, 1 ljuspunkt vardera, etikettmärkta, glas, textila skärmar, höjd (t om fästet för glödlampan) ca 32 cm
Funktuonen garanteras ej, en bit plast borta på ena fästet, slitage
866653
2021-01-22