Staffan Kronberg litografi

Staffan Kronberg litografi
Staffan Kronberg litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STAFFAN KRONBERG (född 1902): kompositioner, 2 st, signerade samt numrerade 117/360 respektive 306/360, bildytor ca ca 16x24 respektive 9x14 cm

Ej examinerade ur ram

866664

2021-01-22