José Maria de Servin oljemålning
Vollendet
2021-01-19
866666
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
JOSÉ MARIA DE SERVIN 1917-1983): Harlekiner, signerad, olja på duk, ca 88x118 cm
Mindre dukskador