Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
JOSÉ MARIA DE SERVIN 1917-1983): Harlekiner, signerad, olja på duk, ca 88x118 cm
Zustandsbeschreibung
Mindre dukskador
866666
2021-01-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner