José Maria de Servin oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

JOSÉ MARIA DE SERVIN 1917-1983): Harlekiner, signerad, olja på duk, ca 88x118 cm

Zustandsbeschreibung

Mindre dukskador

866666

2021-01-19