Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULF GREDER (född 1949), "Bara vi två", färglitografi, signerad Ulf Greder, HC upplaga, bladmått ca 40 x 57 cm
866673
2021-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här