PIERRE BAZIRE
2021-01-21
866695
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIERRE BAZIRE (f. 1938-): komposition med katt vid balkong, signerad, etning, numrerad XII/IC, bildyta ca 5,5x14 cm
Ej examinerad ur ram