Glas Orrefors

Glas Orrefors
Glas Orrefors
Glas Orrefors
Glas Orrefors
Glas Orrefors
Glas Orrefors
Glas Orrefors
Glas Orrefors
Glas Orrefors
Glas Orrefors

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ORREFORS, 3 dlr, glas, ljusstake, skål på fot samt glas, troligen Nils Landberg, osignerade, höjder ca 18-30 cm

Skål på fot med nagg

866706

2021-01-21