Josefina Holmlund akvarell

Josefina Holmlund akvarell
Josefina Holmlund akvarell
Josefina Holmlund akvarell
Josefina Holmlund akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEFINA HOLMLUND(1827-1905): Motiv med eka i vatten, signerad, akvarell, ca 31x39,5 cm

866709

2021-01-22