Walasse Ting litografi

Walasse Ting litografi
Walasse Ting litografi
Walasse Ting litografi
Walasse Ting litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WALASSE TING (Kina, 1929-2010), Komposition med liggande modell, signerad samt numrerad 119/200, litogrfi, ca 45x66 cm

866722

2021-01-22