Spegel
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets slut, empirestil, fanér i mahogny, dekorelement i brons på krönet, höjd ca 100 samt bredd 86 cm
Krönets dekor möjligen ej komplett, mindre torrsprickor, bruks och åldersrelaterat slitage
866723
2021-01-22