Vägglampetter

Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter
Vägglampetter

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPETTER (2) 1 par, 1900-talets mitt, rokokostil, skurna i trä samt förgyllda och bronserade, ljusarm i mässing, höjd ca 39 cm

Smärre slitage

866724

2021-01-22