Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

FIGURIN, porslin, på träsockel, 1900-talets första hälft, polykromt bemålad dekor, höjd ink sockel 22, 25x20 cm

Lagning vid fläta, fastlimmad på sockel, mindre avslag kan förekomma

866728

2021-01-22