Olle Pettersson oljemålning

Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

OLLE PETTERSSON (Sverige, 1905-1991): Utsikt från ett fönster, olja på duk, signerad, 53 x 67 cm.

Framstår i gott skick.

866737

2021-01-25