Hylla

Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HYLLA, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, höjd ca 110, , 180x27 cm

Bruksslitage

866740

2021-01-21